Par mani/kontakti

Mans CV
Latvijas valsts man ir devusi izcilas iespējas - mācīties labās augstskolās, ceļot, strādāt interesantus un izaicinošus darbus, būt kopā ar brīnišķīgiem cilvēkiem. Tagad uzskatu par savu pienākumu sākt atlīdzināt par šiem ieguvumiem, nodrošinot, lai pēc iespējas daudziem Latvijā būtu pieeja šādām iespējām.

Darbojos Latvijas nevalstiskajās organizācijās kopš 2001. gada. Esmu strādājusi Sabiedriskās politikas centrā Providus un Sabiedrībā par atklātību Delna ar labas pārvaldības, vēlēšanu un pretkorupcijas jautājumiem. Ar šiem jautājumiem strādāju arī ārpus Latvijas, darbojoties dažādās starptautiskās organizācijās. No 1997. gada līdz 1999. gadam strādāju Radio Brīvā Eiropa.  Esmu dzimusi Ozolniekos, Jelgavas rajonā, mācījusies Ozolnieku pamatskolā un Jelgavas 2. vidusskolā. Augstāko izglītību ieguvusi Latvijas Kultūras Akadēmijā, Centrāleiropas Universitātē Ungārijā un Londonas ekonomikas augstskolā Lielbritānijā. 


Pateicoties vēlētāju atbalstam, esmu ievēlēta 10., 11. un 12. Saeimā. 12. Saeimā vadu Eiropas lietu komisiju un strādāju Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā. Par savu darbu regulāri stastu šeit un arī sociālajos tīklos. 


  
Ar mani ir iespējams sazināties: 
e-pasts: lolita.cigane@gmail.com
Mājas lapawww.lolitacigane.lv
Facebook:  Lolita Cigane
Youtube: LolitaCigane