Darbs Latvijas politikā kā sarežģīta, bet aizraujoša izvēle, kur tik daudz var saprast par cilvēkiem, sevi un mūsu valsti. Zīmēt sāku un turpināju visu savu politikas gadu garumā. Nu tapušas “Politiskās piezīmes zīmējumos”. 

Komentāri


 1. Es kļuvu par krāpniecības upuri, bet, kad ieraudzīju ziņu par kredītu par to, kā sieviete ar trim bērniem saņēma aizdevumu no Mr. Christ Harmony aizdevuma piedāvājuma, es biju satriekta. Es tikko saņēmu savu aizdevuma apstiprinājumu 2023. gada 5. septembrī un saņēmu aizdevumu 2023. gada 6. septembrī. Ja esat nonācis finanšu krīzē, sazinieties ar šo privāto aizdevēju, kurš visā pasaulē piešķir aizdevumu ar 2% procentu likmi. . Saņemiet savu likumīgo aizdevumu, izmantojot Mr. Christ aizdevuma piedāvājumu, un pārtrauciet tērēt laiku ar viltus aizdevējiem. Sazinieties tagad pa e-pastu: christharmonyloanfund@gmail.com

  AtbildētDzēst
 2. Kurā izdevniecībā izdota un jau iegājusi grāmatveikalos savus cilvēkus sastapt?

  AtbildētDzēst
 3. Mēs piedāvājam visa veida finanšu pakalpojumus ar pieņemamu procentu likmi līdz pat 2%. Mūsu piedāvājumi svārstās no minimālās summas 10 000,00 eiro līdz maksimālajai summai 10 0000 000,00 eiro. Ieinteresētajiem pretendentiem, lai pieteiktos, lūdzu, nosūtiet mums e-pastu ar tālāk norādīto informāciju par aizņēmējiem.
  E-pasts: agenthinson@gmail.com

  Sīkāka informācija par pieteikšanos: -

  Aizņēmēju vārdi:
  Summa, kas nepieciešama kā aizdevums:
  Aizdevuma termiņš:
  Līdzekļu mērķis:
  Tālruņa nr.:
  Adrese:
  Valsts:

  Piezīme: visi e-pasta ziņojumi ir jāpārsūta uz mūsu e-pastu (agenthinson@gmail.com), lai iegūtu vairāk informācijas

  AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru