Lato Lapsas “atklājumi”Lato Lapsa 2011. gada 20. aprīlī portālā www.pietiek.com publicēja rakstu, kurā informē portāla lasītājus par to, ka viņa rīcībā ir nonākuši jauni fakti par manu 2007. gada 29. novembra administratīvo pārkāpumu, Latvijā ievedot preces, kuru vērtība par 175 EUR pārsniedza atļauto no trešajām valstīm ievedamo preču vērtību.  Rakstā  no administratīvās lietas protokola citēts mana vīra lietas izskatīšanas laikā teiktais par šo jautājumu.

Protokols par šo jautājumu www.pietiek.com rīcībā, t.sk. publiskotā veidā, atrodas jau kopš 2010. gada oktobra, jo es pati tā kopiju iedevu toreizējai portāla darbiniecei Baibai Rullei, cienot viņas iepriekšējo darbību laikrakstā Diena. Ar šo dokumentu sešu mēnešu garumā varēja iepazīties ikviens, kas to vēlējās.

Kā Lato Lapsa pareizi norāda rakstā, no 2007. gada aprīļa līdz 2009. gada sākumam mans vīrs nebija neviena uzņēmuma, tai skaitā SIA Meknes īpašnieks, jo šajā laikā daudz laika pavadījām ārpus Latvijas un Jūgenstila paviljona, kura līdzdibinātājs mans vīrs bija, vadībā viņš pilnvērtīgi nevarēja piedalīties.  

Protokolā redzams, ka mans vīrs viens pats piedalījās šīs administratīvās lietas izskatīšanā 2008. gada 3. janvārī. Lēmumu šī administatīvā pārkāpuma lietā mēs saņēmām pa pastu. Lai gan norakstā bija dažas faktu kļūdas, nolēmām lēmumu nepārsūdzēt, mans vīrs bija atzinis mūsu vainu ievedamo preču vērtības pārniegšanā, un par pārkāpumu bijām gatavi maksāt sodu - 50 Ls. 

Komentāri

  1. Publikai vajag asinis.

    Bet kā tad paliek - tie lakatiņi bija domāti radiem un draugiem, vai tomēr arī pārdošanai tālāk (došana radiem un draugiem, lai tie pārdotu tālāk kvalificējas kā pēdējais)?

    AtbildētDzēst
  2. Politiskā elite sia "Rausēja" (Studentam simtprocentīgi pieder no 11. februāra – SIA Rausēji" - pietiek.com)
    fui, Lolita, fui! Ne Tu fišku rubī, ne Tev kultūras. Labi, ka neaizgāju pie Tevis uz kūkotavu - pilnas ausis ar liekulību piekūkotu...

    AtbildētDzēst

Ierakstīt komentāru